Osobní bankrot neboli jednoduché oddlužení

08.06.2014 14:48

Patříte mezi ty, kterého trápí nekonečné dluhy, hrozící exekutoři, nejrůznější inkasní agentury a za dveřmi zvoní vymahači? Jste člověk, kterému se shodou nešťastných okolností začíná hroutit život a nyní si neví rady kudy kam, jelikož se měsíční platby úvěrů vyšplhaly do nebeských výšin, že se již nadále nedají zvládnout poplatit? Jste člověk, který se dostal do situace, kdy řeší půjčku další půjčkou pořád dokola?

Jste člověk, který by nejraději vrátil čas a chtěl by začít svůj život úplně jinak a bez dluhů? Jste člověk, který potřebuje druhou šanci, aby mohl zas žít život bez stresu a závazků?

Pokud ano, pak nabízíme jedinečnou šanci - oddlužení neboli osobní bankrot dle podmínek insolvenčního zákona,který je nejlepším řešením
dluhové propasti!

Víte, že osobní bankrot je docela jednoduché a jediné oficiální oddlužení, které je výhodnější a levnější než splácení Vašich současných dluhů denně navyšovaných o smluvní sankce, penále a úroky? Víte, že oddlužení dle insolvenčního zákona je jediná, právním řádem České republiky schválená, oficiální cesta, jak se legálně jednou pro vždy odprostit od veškerých Vašich dluhů, a to i těch, o kterých třeba ani netušíte?

Je Vám známo, že po celou dobu trvání oddlužení budete pod ochranou soudu a zákona a tím pádem se nemusíte obávat exekutorů, inkasních agentur a jiných vymahačů?

Víte, že v případě schválení oddlužení Vám soud ponechá vcelku slušnou měsíční částku na živobytí, přičemž veškeré Vaše dluhy budete splácet pouze v jedné jediné měsíční splátce?

A dokonce i to, že díky oddlužení můžete splatit minimálně 30 % všech Vašich dluhů a zbytek po Vás již nemůže nikdo nikdy požadovat a vymáhat?

Není nutné podléhat panice, na českém trhu existují společnosti, kteří vám rádi s vaším problém pomůžou. Jedná se o zkušené advokáty, kteří jsou vám kdykoliv k službám - nabízí kompletní odborné poradenství v oblasti oddlužení dle podmínek insolvenčního zákona (neboli osobního bankrotu).

Standardní nabídka obsahuje:

1. Bezplatnou konzultaci Vaší dluhové a finanční situace včetně zhodnocení možnosti se nechat odlužit
2. Vypracování Vašeho insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolení oddlužení včetně veškerých zákonem povinnýchpříloh, do
    kumentů a spisů, kdy veškeré tyto podklady pro Vás vypracují
zkušení advokáti.
3. Zajištění hladkého průběhu po celé době trvání Vašeho insolvenčního řízení u soudu, které skončí Vaším úspěšným oddlužením a
    celoživotním klidem.


Stačí vyplnit jednoduchý formulář Bezplatná konzultace a vyhlasit s pomocí některé společnosti svůj osobní bankrot. Zaplatíte mnohem méně, než pokud byste nechali současnou situaci dál plynout bez řešení. Nejenom, že získáte potřebný klid, ale hlavně díky oddlužení získáte reálnou vidinu normálního pohodového života bez dluhů!