Půjčky bez doložení příjmů

21.06.2015 12:50

Může se komukoliv v životě stát, že se nějakým způsobem prostě zadluží a potřebuje si urychleně zapůjčit finanční prostředky na dořešení jeho situace.

V momentě, kdy však nejste schopni, nebo z nějakého důvodu nechcete předložit výši Vašeho příjmu, můžete mít s hledáním toho konkrétního a nejlepšího věřitele dosti velký  problém.

Banky se takovým rizikovým klientů dosti vyhýbají a získat úvěr , kde nemusíte dokládat příjem je u bankovní instituce teoreticky úplně nereálné. Pro všechny zájemce o půjčku, kteří nechtějí, nemohou nebo prostě odmítají ukázat kopii své výplatní pásky, je v nabídce všech možných půjček i Půjčka bez doložení příjmu, kterou je možné také získat od některé nebankovní instituce.

Půjčky bez doložení příjmu jsou na finančním poli půjček mnoha nebankovních institucí a mezi jejich  největší priority patří velmi rychlé vyřízení celého procesu a naprostá administrativní nenáročnost.

Záporem naopak bývá vyšší roční úroková míra, kterou nebankovní společnosti po svém potenciálním klientovi vyžadují. Je potřeba ale mít na paměti, že občan, který nechce prokazovat svůj příjem, je pro nebankovní společnost značně rizikový a poskytující společnost proto musí toto riziko a případné ztráty vykompenzovat právě vyšší úrokovou sazbou či nějakým tím poplatkem za vyřízení půjčky.

Půjčky bez doložení příjmu se většinou vyřizují poměrně snadno, jako první byste měli najít  spolehlivého poskytovatele a buď si následně zajedete na kontaktní pobočku, kde si půjčku celou s pracovníkem vyjednáte, nebo máte možnost si o půjčku bez doložení příjmu zažádat telefonicky či formou online.

Při všech těchto možnostech budete potřebovat pouze 2 platné doklady totožnosti a číslo bankovního konta, kam Vám budou peníze následně zaslány.