Půjčky na exekuce

Dostali jste se do tíživé situace, kdy Vám najednou z měsíčního rozpočtu nevyzbylo na splátky a už Vám hrozí exekuce? Nemáte tušení, jak se z toho kolotoče vymotat? Exekutor Vám doslova už zvoní u dveří? Pak jste teď na tom správném místě a čtete správné řádky. My Vám totiž dokážeme pomoci! Jsme na trhu již několik let a poskytujeme  půjčky na exekuce, přičemž sklízíme nečekané plody. Zájem o náš produkt je vskutku nečekaně obrovský.

V poslední době i dosti přibývá těch, kteří se dostali do problémů se splácením a mají problém s exekutory. Naše půjčky na exekuce Vám pomohou navždy se vymanit ze sevření exekutorů a žít opět normální život.P ůjčky na exekuce, které nabízíme, jsou roky ověřené a především bezpečné.

U nás Vás nepřekvapí žádné skryté poplatky ani žádné poplatky předem před vyřízením. Půjčky na exekuce jsou skutečně kvalitní. Nebudeme po Vás vyžadovat žádnou mediální a marketingovou reklamu, za nás mluví samotné činy a stovky spokojených klientů, kteří díky našemu produktu půjčky na exekuce mohou nyní žít normální život jako ostatní, kteří měli to štěstí a nemuseli se s půjčkami někdy setkat.

Půjčky na exekuce, které Vám nyní představujeme a doporučujeme, jsou vhodné skutečně pro úplně všechny lidi. Nezajímá nás žádný registr dlužníků ani nevyžadujeme kopie výplatní pásky.

Diskusní téma: Půjčky na exekuce

Datum: 23.11.2017

Vložil: Mirka

Titulek: dotaz na půjčku


Dobrý den, měla bych dotaz, ohledně půjčky. Dcera si nabrala mikropůjčky, které už nestíhá splácet a hrozí jí exekuce. Já měla stejný problém, kdy jsem se dostala do finančních problémů díky svému příteli, vyhlásila na sebe bankrot, a splácím insolvenci, ve které mi zbývá doplatit asi 6.000 Kč. V červenci tohoto roku jsem začala podnikat v hostinské činnosti. Chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné, vzít si půjčku , kterou by jsme spláceli napůl. Vím, že asi bude problém s doložením příjmu, protože nemám ještě žádné DP, doložit bych mohla pouze faktury za zboží. Čistého, bez veškerých poplatků mám 10-12.000 Kč. S příjmem by mi mohla ručit dcera. Výplatu má kolem 18.000 čistého, jiné ručení nemáme. Jednalo by se o 200 000 Kč.Jestliže bychom měli šanci půjčku získat, prosila bych o více informací. Předem děkuji a přeji hezký den. Hejlová

Přidat nový příspěvek

Prosíme o podávání jen jedinečných inzerátů a nespamujte.
Při nedodržení podmínek budou Vaše inzeráty smazány.

Děkujeme