Půjčky pro cizince

Pokud nejste občany České republiky, ale patříte mezi ty, kteří tu již žijí mnoho let či se právě přicestovali, určitě jste již stačili zjistit, že získat půjčku může být velikým problémem. Bankovní společnosti půjčky jen tak někomu vstříc nevyjdou, kritéria pro schvalování půjček jsou skutečně neústupné. Banka se vyhýbá všem rizikovým klientům, mezi které patří především ti, kteří měli v minulosti problémy se splácením či mají nízký plat, ovšem řadí se sem i studenti či cizinci.

Možná Vás napadá, že se tak trochu jedná o
diskriminaci, je to nespravedlivé a asi máte i pravdu. Bankovní společnosti se prostě rozhodli minimalizovat počet případných neplatičů a to i za cenu, že o některé poctivé klienty přijdou a přenechají je tak nebankovním společnostem. Pokud i Vy jste cizinec a máte zájem na tom získat některou z půjček, máme pro Vás nabídku, kterou jen tak někde nenaleznete.

Nabízíme Vám půjčky pro cizince, ze kterých nemusíte mít noční můru. Jsou vhodné pro všechny, kteří jsou u nás krátce zabydlení a ještě nemají všechny formality vyřízené. Budou Vám přiklepnuty v případě, že máte pravidelný příjem.

Půjčku si můžete velmi snadnou formou zřídit prostřednictvím našeho online formuláře, uvedeného níže. Stačí chvilka na jeho vyplnění a počkat, než Vám peníze přijdou na Váš bankovní účet, případně si domluvit osobní schůzku s některým z našich zástupců.

Diskusní téma: Půjčky pro cizince

Datum: 25.02.2015

Vložil: michaela

Titulek: pujčka

Dobrý den, zaujala me Vaše nabídka ohledne pujčky. mela bych zájem o pujčku ve výši 3 000 000 kč se splatnosti 30 let. jsem Slovenka, prechodný pobyt na neurčito, zamestnanec. Moc dekuji

Přidat nový příspěvek

Prosíme o podávání jen jedinečných inzerátů a nespamujte.
Při nedodržení podmínek budou Vaše inzeráty smazány.

Děkujeme